Świąteczny Konkurs Cross-Play

Ho ho ho! Święta coraz bliżej, a nic tak nie cieszy, jak dawanie prezentów! W związku z tym redakcja Cross-Play z własnych funduszy postanowiła przygotować dla swoich czytelników małe co nieco. Jednak nie ma nic za frajer (nawet w święta), także wygranie świątecznego upominku będzie wymagać pewnego zaangażowania. Po zasady zapraszam do reszty wpisu!


Zadanie konkursowe jest oczywiście związane z naszym hobby, jednak nie wymaga wielkiego nakładu pracy. Na czym więc polega konkurs? Z racji tego, że mamy święta, podążyliśmy tym tropem i ustaliliśmy, że aby wziąć udział zabawie, należy napisać komentarz na jednym z naszych portali społecznościowych o Waszej ulubionej grze, gdzie choć jeden z etapów owiany jest zimową aurą. Liczymy na kreatywne komentarze! Gatunek, rok produkcji gry oraz platforma to już Wasz wybór. Chodzi o to, by opisać dlaczego to właśnie tą grę wybraliście, co Was urzekło w występującym tam zimowym klimacie itp. – klawiatury są do Waszej dyspozycji. Drugim warunkiem konkursu jest jednoczesne polubienie jednego (dowolnego) kanału z naszych społeczności, na którym zostawicie akurat swój wpis. Zachęcamy jednak do śledzenia wszędzie tam, gdzie macie możliwość.

Ponieważ Cross-Play (serwer, domena, itp.) jest utrzymywany tylko i wyłącznie przez nas, nagrody są sponsorowane przez członków redakcji. Jednak darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, a my chcemy wprowadzić trochę świątecznego klimatu – zatem na nagrody nie ma co narzekać.

Wyłowimy trzy najbardziej kreatywne komentarze – nagrody prezentują się następująco:
I miejsce: Kod na doładowanie o wartości 100 zł do cyfrowego sklepu Sony lub Microsoftu (do wyboru jeden z obozów)

II miejsce: Kod na doładowanie o wartości 50 zł do cyfrowego sklepu Sony lub Microsoftu (do wyboru jeden z obozów)

III miejsce: Kubek z motywem klasycznego super Mario

Zasady konkursu:


1. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest:
1a. Polubienie jednego (dowolnego) z portali społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram)
1b. Napisanie komentarza (według wytycznych z 1c) pod jednym z postów konkursowych na portalach społecznościowych Cross-Play (Facebook, Twitter, Instagram)
1c. Komentarz musi dotyczyć ulubionej gry, w której występuje choć jedna lokacja owiana zimową aurą
2. Nagrodami w konkursie są:

I miejsce – doładowanie o wartości 100 zł PS Store/ MS Store (do wyboru jedno)
II miejsce – doładowanie o wartości 50 zł PS Store/ MS Store (do wyboru jedno)
III miejsce – Kubek z motywem Super Mario
2a. Redakcja zastrzega sobie prawo do wysyłki kubka z innym motywem, gdyby brakowało w sklepie przedstawionego we wpisie
3. Czas trwania konkursu: 15.12.2021r – 20.12.2021
4. Rozstrzygnięcie konkursu: W ciągu tygodnia od rozpoczęcia konkurs
5. Nagrodzone zostaną trzy najbardziej kreatywne komentarze (według redakcji)
6. Zwycięzcy konkursu mają tydzień od rozstrzygnięcia konkursu na zgłoszenie się po odbiór nagrody
6a Po odbiór nagrody należy się zgłosić na portalu społecznościowym, z którego brało się udział w konkursie
6b. Jeżeli po 7 dniach nikt się nie zgłosi po odbiór nagrody, zostanie wytypowany kolejny komentarz
7. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie, ani ludzie współpracujący z CP.
8. Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

Wpis konkursowy pojawi się na naszych profilach społecznościowych tuż po publikacji tego wpisu. Znajdziecie nas na Instagramie, Twitterze oraz Facebooku.

Udanej zabawy życzy cała redakcja CP!

4 thoughts on “Świąteczny Konkurs Cross-Play

  1. Ja to miałem święta. Mikołaj mi się opił, zniszczył wigilię, wpadł w furię, jak sanie się spóźniały, zdemolował mi hatę, musiałem walczyć z nim na pięści po czym chciał wyskoczyć przez balkon i dziwił się jak go trzymałem… Nie chce nic pisać, ale Mikołaj ma jakieś problemy, chyba za duży stres, każde dziecko teraz chce PS5. Dbajmy o problemy ludzi w naszym otoczeniu i środowisku, jeśli nie z życzliwości, to przezorności, za rok Mikołaj może zrobić taką borutę u Ciebie w domu i zniszczyć Ci święta. Przyznacie, że to nie brzmi kojąco i relaksująco, szczególnie w okresie świątecznym…

    Anyway. Propsy ekipa za fajny pomysł i wykonanie, zróbmy konkurs na najlepszy cosplay, pośmiejemy się z siebie nawzajem 😉

    1. Zapomniałem złożyć świąteczne życzenia Krzyżowcom, więc nadrabiam. Jako, że już po świętach to życzę wszystkiego dobrego w nowym roku.

      Dobrze, że już koniec tego syfu. Człowiek odwykł od picia i jak nadrobił w święta to dziś pół ranka waliłem do kibla. Chyba pół żołądka wyrzygałem. A jeszcze Sylwester. Idź pan w…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *